Polski   English   Svenska   Ekodom na Facebook'u
eko-domydrewniane.pl
mapa strony

O firmie

Ekodom - domy drewniane, domy letniskowe, domy całoroczne

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją domów drewnianych w systemie szkieletowym. Są to domy całoroczne, jak i letniskowe, w swojej ofercie mamy również budynki spełniające funkcję handlową oraz gastronomiczną. Podjęliśmy się właśnie takiej produkcji, ponieważ na całym świecie budownictwo drewniane uważane jest za najzdrowsze i bardzo ekonomiczne, a w naszym kraju jeszcze słabo rozpowszechnione.

Chcemy w ten sposób przybliżyć Państwu sprawdzone, przetestowane rozwiązania techniczne oraz konstrukcyjne, które zapewnią Państwu życie oraz wypoczynek w energooszczędnych i komfortowych warunkach. Wszyscy nasi pracownicy, to wykwalifikowani fachowcy z dużym stażem i doświadczeniem w budownictwie drewnianym oraz obróbce drewna.

Przede wszystkim kładziemy największy nacisk na jakość wykonania naszych produktów, profesjonalizm i fachowość obsługi naszych klientów, jak również na kompleksową obsługę zleconych nam realizacji z naszej oferty jak i projektów indywidualnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku jakichkolwiek pytań nasz dział handlowy i pracujący w nim konsultanci są do Państwa dyspozycji.

Nasze domki mogą Państwo kupić w systemie sprzedaży ratalnej lub kredytowej. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną inwestycji.

Zespół firmy EkodomStartO firmieOfertaTechnologiaCennikGaleriaAktualnościKontakt
Ekodom to domy drewniane, domy letniskowe, domy całoroczne. Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją domów drewnianych w systemie szkieletowym. Są to domy całoroczne, jak i letniskowe, w swojej ofercie mamy również budynki spełniające funkcję handlową oraz gastronomiczną.
2013 © Ekodom - domy drewniane
ul. Katarynki 1, 83-047 Przywidz
tel. kom. +48 504 860 309
tel. /fax.+48 58 301 28 54
Projekt i wykonanie: Agencja interaktywna nonomedia.pl