Polski   English   Svenska   Ekodom na Facebook'u
eko-domydrewniane.pl
mapa strony

Technologia szkieletowa

Nasze domy budowane są w technologii szkieletowej, jest ona rozwiązaniem lekkim, energooszczędnym, ekonomicznym, a zarazem szybkim w budowie. Izolacja termiczna znajduje się pomiędzy elementami konstrukcyjnymi, co nie wpływa na grubość ścian, natomiast elewacja może być wykonana z dowolnego materiału (od drewna do tynku).

Ściany są częściowo prefabrykowane w naszej firmie, co zapewnia bardzo szybki montaż budynku na placu budowy. Czas budowy obiektu, do stanu zewnętrznie zamkniętego wynosi od 15 do 30 dni w zależności od montowanego modelu.

System szkieletowy jest stosowany od wielu lat na całym świecie i doskonale sprawdza się we wszystkich strefach klimatycznych.

Jest to technologia pozwalająca na dowolne dostosowanie budynku do swoich potrzeb i wymagań. Głównym atutem jest to, że siły konstrukcyjne przenoszone są przez ściany zewnętrzne, co pozwala na dowolna aranżację całego wnętrza budynku.

Również ważną zaletą jest późniejsza rozbudowa budynków wybudowanych w tej technologii.

Do wyrobu naszych produktów używamy materiałów najlepszego gatunku:

Osprzęt i pozostałe produkty kupujemy od sprawdzonych firm o uznanej renomie .

Nasze wyspecjalizowane ekipy montażowe budujące Państwa dom robią to z Państwa udziałem, czego zaletą jest ciągły Państwa wpływ na "kształt" inwestycji.

Po zakończeniu etapu montażu następuje odbiór obiektu przez kierownika budowy, co zapewnia dobrą jakość i bezawaryjność naszych domów. Przy wyborze domów, materiałów i osprzętu służymy Państwu fachowym doradztwem i pomocą przez cały czas trwania inwestycji, jak i po jej zakończeniu.

W lipcu 2008 decyzją Administratora Europejskiej Kapituły Jakości i Ekologii przyznano nam Certyfikat Gwarancji Najwyższej Jakości za kompleksową usługę budowy domu w systemie szkieletu drewnianego. StartO firmieOfertaTechnologiaCennikGaleriaAktualnościKontakt
Ekodom to domy drewniane, domy letniskowe, domy całoroczne. Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją domów drewnianych w systemie szkieletowym. Są to domy całoroczne, jak i letniskowe, w swojej ofercie mamy również budynki spełniające funkcję handlową oraz gastronomiczną.
2013 © Ekodom - domy drewniane
ul. Katarynki 1, 83-047 Przywidz
tel. kom. +48 504 860 309
tel. /fax.+48 58 301 28 54
Projekt i wykonanie: Agencja interaktywna nonomedia.pl